,

Tvrdý/mäkký penový obojstranný matrac 120×200 cm Camille – Materasso

 682.80

Katalógové číslo: 1449490 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Poskytnite chrbtu oporu a užite si pokojný spánok. Matrac Camille sa skladá z jadra z kamilovej peny, kyslíkovej peny a bylinnej peny. Poťah je vyrobený z tkaniny Thermobalance prešívanej polyesterovým vláknom (300 g/m2).

Kamilková pena je inovatívna vikoelastická pena s výťažkom z harmančeka. Harmanček obsahuje mnoho účinných látok s farmakologickým účinkom. Pena Camille tak zásadne zlepšuje hygienu jadra matraca a navodzuje príjemnú aromaterapiu počas spánku.

Kyslíková pena je inovatívna pena s vysokou priedušnosťou. Vďaka špeciálnej metóde penenia má materiál otvorenú bunkovú štruktúru. Tým sa zabráni hromadeniu vlhkosti a škodlivín v jadre matraca. Pena má tiež vynikajúcu pružnosť a pohodlie. Tým sa zabráni nežiaducemu tlaku na telo a zabráni sa zablokovaniu krvného obehu.

Bielková pena je klasifikovaná ako studená HR pena. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre je priedušná. Má tiež vynikajúcu pružnosť a dlhú životnosť. Je výhodou vysokej hustoty, jedinečnej prispôsobivosti a kopírovania tela s ideálnym rozložením telesnej hmotnosti. Je tiež obohatená o výťažky z harmančeka, ktoré jej dodávajú upokojujúce a aromaterapeutické vlastnosti. Rumančekový esenciálny olej má tiež antiseptické a antibiotické vlastnosti, ktoré zabraňujú biotickým infekciám spôsobeným baktériami a hubami.

Matracová podložka Thermobalance je ideálna napríklad pre partnerské matrace. Na jednej strane môže hriať a na druhej strane chladiť. Vlastné vlákna vytvárajú v poťahu otvorenú a priedušnú alebo naopak uzavretú a nepriedušnú väzbu. Neustálym opakovaním tohto procesu tkanina zabezpečuje termoreguláciu počas spánku.

Farba

Dĺžka

200 cm

Šírka

120 cm

Hmotnosť

25 kg

MPN

CAMILLE 120×200

Výrobca