, ,

Relaxačná leňoška Linda Vrňáková Egremi

 4,788.00

Katalógové číslo: 941318 Kategórie: , ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Relaxačné lehátko E, ktoré bolo inšpirované gréckou prírodnou krásou, sa pýši konštrukciou vyrobenú z ohýbanej preglejky, jeho polyesterový poťah je potom vyplnený masážnymi loptičky.

Myšlienkami sa vracia na miesto plné farieb, vône, chuťou, snov a okamihov zabudnutia na bežné dni. Každý také miesto určite pozná: miesto, kde sa cítime byť sami sebou. Tohle vám eGreat dopraje aj v každodennom živote. Chvíľku vedomého odpočinku, zabudnutia a čas na snívanie.

V miernom pohybe pružného materiálu, vďaka loptičkám, ktoré vás príjemne masírujú po celom tele, sa vám ľahšie podarí uvoľniť. V tomto lehátku doprajete vášmu telu a predovšetkým vašim nohám príjemný pocit ľahkosti.

Poťah je upevnený ku konštrukcii lehátka pomocou magnetov, ktoré sú elegantným funkčným riešením, zároveň však prináša blahodarné účinky, ktoré využívali ľudia už v dobách gréckych liečiteľov. Masážne loptičky v kombinácii s magnetmi liečia kĺby, opuchy, pomáhajú uvoľniť svalové kŕče. Sú protizápalové, hojivé, rozširujú krvné cievy a tiež podporujú pokojný spánok, celkovú regeneráciu a stabilitu imunitného systému. Tým výrazne prispievajú k zlepšeniu celkového zdravotného stavu.Lehátko je v strede spojené klinom, ktorý možno ľahko vysunúť a tým ho rozložiť na dve časti pre lepšiu manipuláciu a skladnosť.

Farba

Šírka

65 cm

MPN

EGREMI_mystic_13_šedá_+_mystic_105_polštář

Výrobca