,

Obojstranný matrac Moonia Royal Multicare, 200 x 200 cm

 1,018.80

Katalógové číslo: 1439277 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Royal Multicare sa vyznačuje vysokou kvalitou a maximálnou prispôsobivosťou, ktorá prispieva k správnej polohe chrbtice a zároveň znižuje tlakové body vďaka vlastnostiam peny SuperSoft.

Jadro HR zaručuje nezávislosť lôžka a umožňuje, aby si na matraci dobre oddýchli dve osoby bez toho, aby to ovplyvnilo prispôsobivosť a tvrdosť druhého lôžka. Zároveň dosiahnete plnohodnotný a pohodlný odpočinok vďaka systému AirSense, ktorý kombinuje dokonale rozložené vrstvy tohto matraca a zaručuje optimálnu prispôsobivosť pre každého používateľa. Zloženie tohto matraca obsahuje 5 cm vrstvu peny SuperSoft a prírodné antialergické vlákna Bio Memory. Vďaka tomu tento matrac poskytuje pohodlný odpočinok a dokonale sa prispôsobí tvaru vášho tela.

Matrac Royal Multicare má 12 oporných zón, ktoré spolu s prispôsobivosťou jadra a pohodlím vlákien Biotherm vytvárajú dokonalý odpočinok. Obojstranná technológia Duo-System® vám navyše umožňuje vybrať si požadovanú tvrdosť. Na strane A môžete zvoliť stredný a na strane B vysoký stupeň.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/- 30 cm
Mäkká pena SuperSoft – vlákna BIOTHERM
DuoSystem H2-H3
Tlakový systém: 12 podporných zón

Matrac má tiež systém Air-Fresh, dvojitú vrchnú vrstvu zaručujúcu regulovanú teplotu, systém AirSense a Anti Stress Pro®, ktoré zabezpečujú pohodlie a prispôsobivosť.

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť, ako aj anatomický a ergonomický systém AirSense spolu s pohodlnou a prispôsobivou tkaninou Strech 3D a bedrovou opierkou.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, skvelé odvetrávanie, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný, prispôsobivý a to bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

200 cm

Hmotnosť

25 kg

EAN

8435441896363

MPN

RYM-200X200

Výrobca