-10%
,

Obojstranný matrac Moonia Nordic Flex, 140 x 200 cm

 430.80

Katalógové číslo: 1439209 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Nordic Flex má vrstvu Viscosoft, ktorá pomáha regulovať tok tepla a zvyšuje pocit odpočinku a pohodlia. Tento podporný systém matraca je vytvorený nezávisle vo vrstvách, aby sa počas spánku dosiahol efekt nadýchnutia. Poskytuje tiež skvelú prispôsobivosť bez toho, aby sa telo ponáralo. Okrem toho má optimálnu tuhosť a priedušné a tepelne citlivé jadro. Jeho vrchný poťah je vyrobený z elastickej tkaniny s vysokou gramážou a mimoriadne mäkkou výplňou.

Obsahuje vlákna Biotherm, ktoré znižujú elektrostatický náboj tela vznikajúci pri hromadení trenia. To pomáha dosiahnuť a predĺžiť fázu spánku REM a dosiahnuť tak ešte lepší odpočinok.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm Biotherm vlákno: 400 gr
DuoSystem H2-H3
Systém Anti-stress Pro® AirSense

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a nezadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskym certifikátom CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

140 cm

Hmotnosť

14.4 kg

EAN

8445027004327

MPN

NRF-140X200

Výrobca