,

Obojstranný matrac Moonia Naturcare Aloe Vera, 200 x 200 cm

 634.80

Katalógové číslo: 1439165 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Naturcare Aloe Vera sa skladá z vrstvy mäkkého materiálu Viscosoft, ktorý poskytuje efekt nadýchania a pokojný a pohodlný odpočinok.

Každá vrstva matraca Naturcare Aloe Vera je individuálne navrhnutá tak, aby znižovala svalové a nervové napätie a podporovala primeraný krvný obeh. Má špeciálnu náplň z mikrokapsúl aloe vera, ktoré pôsobia na PH vašej pokožky, odstraňujú odumreté bunky a regenerujú ju. Okrem toho pôsobí proti nepríjemným pachom.

Priedušná a vysokoprispôsobivá strečová tkanina uľahčuje tok telesného tepla a poskytuje maximálne pohodlie. Skladá sa z vlákien Biotherm a tkaniny Stretch, ktoré sú klasifikované ako hypervodivé materiály schopné odvádzať veľké množstvo tepelného toku a dosiahnuť pokoj bez akumulácie teploty.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti matraca.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a zadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

200 cm

Hmotnosť

21 kg

EAN

8445027005164

MPN

NAV-200X200

Výrobca