,

Obojstranný matrac Moonia Maxim, 180 x 200 cm

 598.80

Katalógové číslo: 1439347 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Maxim má rôzne vrstvy pre najlepší antistresový odpočinok. Tento matrac tiež nevytvára žiadne tlakové body na tele.

Jeho viskózne mäkký materiál je skvelým vodičom elektriny, takže znižuje elektrostatický náboj tela, ktorý vzniká v dôsledku nahromadeného trenia, čo tiež pomáha dosiahnuť fázu spánku REM a jej predĺženie. Okrem toho je tento materiál aj hypervodivý a dokáže eliminovať veľké dávky tepelného toku, takže môžete odpočívať bez akumulácie teploty. Je tiež skvelým vodičom elektrickej energie, čím znižuje elektrostatický náboj tela vznikajúci pri trení.

Matrac má tiež jadro HR, vďaka čomu je odolnejšou alternatívou tradičných matracov. Zároveň si pohodlne oddýchnete vďaka systému AirSense, ktorý kombinuje dokonalé rozloženie na vrstvách matraca, aby sa zabezpečila optimálna prispôsobivosť pre každého používateľa.

Matrac je zároveň vybavený technológiou Duo-System, ktorá zabezpečuje dve nezávislé tvrdosti.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a zadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

180 cm

Hmotnosť

22.5 kg

EAN

8445027000329

MPN

MAXI-180X200

Výrobca