,

Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme, 200 x 200 cm

 1,018.80

Katalógové číslo: 1439809 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac King Relax Supreme s 12 opornými zónami sa prispôsobí vášmu telu v závislosti od polohy počas spánku a pomáha správne podoprieť hlavu a chrbticu. Vďaka systému Pressure Care, ktorý kombinuje dokonalé rozloženie hmotnosti vo viacerých zónach, je zaručená optimálna prispôsobivosť, čím sa eliminujú nepríjemné tlakové body.

Jadro HR a 6 cm hrubý viacvrstvový systém zložený z viskoelastickej peny, peny SuperSoft a vlákien BIOTHERM pomáhajú zabezpečiť plnohodnotný a pohodlný odpočinok.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje zvoliť si požadovanú konzistenciu. Stredná tuhosť na strane A a vysoká tuhosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 30 cm
Viscoelstica + supermäkká pena + vlákna BIOTHERM
Systém AirSense
DuoSystem H2-H3

Matrac má tiež hygienický systém proti plesniam, roztočom a baktériám, aby bol odpočinok čo najhygienickejší. Poťah matraca je antialergický a má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

200 cm

Hmotnosť

24 kg

EAN

8445027029504

MPN

KRS-200X200

Výrobca