-10%
,

Obojstranný matrac Moonia Hexacare Bagged Springs, 160 x 200 cm

 808.80

Katalógové číslo: 1439271 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Hexacare Bagged Springs je taštičkový pružinový matrac, ktorý sa vyznačuje predovšetkým tým, že každá taštičková pružina sa nachádza vo vlastnej kapse, čo znižuje trenie medzi pružinami a prispieva k vynikajúcemu pohodliu. Okrem toho, že sa tým zabráni nepríjemnému hluku, ktorý vydávajú pružiny vrecka pri trení, sa tým aj chránia, a preto vydržia dlhšie v perfektnom stave.

Pretože každá pružina vo vrecku je zabalená samostatne, aktivujú sa len tie, na ktorých ležíte, nie všetky. Takže keď sa váš partner pohne, vy na svojej strane postele môžete pokojne spať. Matrac obsahuje celkom 225 nezávislých taštičkových pružín, ktoré zabezpečujú individuálne prispôsobenie každej oblasti matraca.

Taštičkové matrace Springs vždy ponúkajú väčšiu odolnosť a výsledky ako penové matrace. Vreckové pružiny sú porézne a možno ich prispôsobiť akémukoľvek typu teploty bez toho, aby spôsobovali nepríjemnosti spojené s vlhkosťou.

Veľkou výhodou pružinových matracov je ich vysoká priedušnosť. Vzduch cirkuluje v taštičkových matracoch, takže sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí sú citliví na teplo alebo majú problémy s nočným potením.

Rýchlo odvádza vlhkosť, čím zabraňuje vzniku plesní. Tento typ matraca má po celej dĺžke viac taštičkových pružín ako tradičné matrace. Tým sa zlepšuje kvalita spánku, pretože tieto pružiny sú individuálne stlačené do hĺbky potrebnej na odpruženie a podporu konkrétnej oblasti, v ktorej sa telo nachádza.

Každý poťah matraca Hexacare Bagged Springs bol individuálne vyrobený a navrhnutý tak, aby sa dosiahol maximálny objem a správne rozloženie tlaku, takže nevytvára tlakové body.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 28 cm
Viskoelastická pena + supermäkká pena + vrecované pružiny Flow
12 podporných zón
Bedrová výstuž

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť a bedrovú výstuž.

Matrac má antialergický, antistatický a anatomický materiál a nezadržiava vlhkosť.

Matrac získal aj certifikát systému OEKO-TEX® a európsky certifikát CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

160 cm

Hmotnosť

28.5 kg

EAN

8435441895946

MPN

HXC-160X200

Výrobca