,

Obojstranný matrac Moonia Grand Royal Lux, 120 x 200 cm

 682.80

Katalógové číslo: 1439395 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Grand Royal Lux má výplň, ktorá poskytuje mäkkú vrchnú vrstvu, ale zároveň pevnú a stabilnú oporu chrbtice. Vďaka viskoelastickému materiálu umiestnenému priamo v hornej časti a kombinácii rôznych vysokoodolných pien bude relaxácia na tomto matraci dokonalá.

Zloženie tohto matraca obsahuje 6 cm hrubý viacvrstvový systém pozostávajúci z viscoelastickej peny, ViscosoftFoam a vlákien Biotherm. Systém Pression Care vytvára 12 zón, ktoré dokonale rozkladajú hmotnosť a prispievajú k hlbokému a regeneračnému odpočinku.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti pre každú stranu: Strana A je stredne tvrdý matrac a strana B je vysokotvrdý matrac.

Technické špecifikácie:
Hrúbka matraca: +/- 30 cm
Viscoelastic + ViscosoftFoam + Biotherm vlákna
Pohodlný a prispôsobivý systém DuoSystem H2-H3

Matrac je úplne antistatický a má anatomickú a ergonomickú bedrovú opierku. Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti a tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

120 cm

Hmotnosť

14.5 kg

EAN

8445027001258

MPN

GRL-120X200

Výrobca