-10%
,

Obojstranný matrac Moonia Continental, 90 x 200 cm

 430.80

Katalógové číslo: 1439175 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Continental má 9 antistresových oporných častí, takže nevytvára tlakové body a prispôsobuje sa fyziognómii tela. Spolu so 4 cm gélovo-pružného materiálu, vláknami BioTherm a supermäkkou penou zaručuje kvalitný odpočinok.

Gelovo-viskoelastický materiál sa používa v prémiových matracoch. Tento hypervodivý materiál dokáže eliminovať veľké dávky tepelného toku a vytvoriť príjemné ležanie bez akumulácie teploty. Zabraňuje nahromadeniu tepla a vytvára relaxačný účinok.

Pena HD zaručuje nezávislosť postele a umožňuje odpočinok dvoch osôb na matraci bez toho, aby to ovplyvnilo prispôsobivosť a tvrdosť druhej strany.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje kedykoľvek si vybrať požadovanú tvrdosť. Môžete si teda vybrať strednú tvrdosť na strane A a vysokú tvrdosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 25 cm
Viscolastic Gel + Supersoft Foam + BioTherm
DuoSystem H2-H3: tuhosť strany A stredná a tuhosť strany B vysoká
NatureFoam 3.0

Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém.

Matrac má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac poskytuje aj anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a prispôsobivý materiál Strech 3D, bedrovú opierku a má certifikát OEKO-TEX® a európsky certifikát CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav, výrobok sa musí rozbaliť do troch týždňov od doručenia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

90 cm

Hmotnosť

15.07 kg

EAN

8445027002293

MPN

CONT2-90X200

Výrobca