-10%
,

Obojstranný matrac Moonia Cashmere Confort, 80 x 200 cm

 463.20

Katalógové číslo: 1439307 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Cashmere Confort je ideálny pre tých, ktorí chcú všetko: veľkú prispôsobivosť a pohodlie. Je zložený z veľmi pevnej peny a je vystužený tak, aby odolal vysokej hmotnosti aj pri nerovnomernom zaťažení.

Matrac je vyrobený s jadrom HR s vysokou hustotou, ktoré zaisťuje tuhosť matraca, čo v kombinácii s viskoelastickou vrstvou poskytuje „efekt nadýchnutia“ pri ležaní a pohodlný odpočinok dokonale prispôsobený tvaru vášho tela. Mikrobunková štruktúra tohto jadra s otvorenými pórmi umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu a maximálnu priedušnosť.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé vrstvy tvrdosti. Stredná tuhosť na strane A a vysoká tuhosť na strane B.

Matrac má tiež systém Air-Fresh, dvojitú vrchnú vrstvu zaručujúcu regulovanú teplotu, systém AirSense a Anti Stress Pro®, ktoré zabezpečujú pohodlie a prispôsobivosť.

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť, ako aj anatomický a ergonomický systém AirSense spolu s pohodlnou a prispôsobivou tkaninou Strech 3D a bedrovou opierkou.

Matrac má antialergický, antistatický, elektro-biologický a anatomický materiál, skvelé odvetrávanie, nezadržiava vlhkosť a je nedeformovateľný, prispôsobivý a to bez ohľadu na zaťaženie.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

80 cm

Hmotnosť

10 kg

EAN

8435441895311

MPN

CIM-80X200

Výrobca