-10%
,

Obojstranný gélový matrac Moonia Cashmere Premier, 80 x 200 cm

 355.20

Katalógové číslo: 1439223 Kategórie: ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Matrac Casmere Premier je výsledkom použitia tých najlepších materiálov, ako sú prírodné kašmírové vlákna v kombinácii s penou Supersoft.

Matrac má systém Pressure Care System, 9 podporných zón, ktoré dokonale rozkladajú hmotnosť a zaisťujú hlboký a pokojný odpočinok.

Tento matrac vďaka rôznym vrstvám minimalizuje nočné pohyby a dosahuje „efekt oblaku“. Dizajn je ergonomický a vďaka špeciálnym časticiam vo výplni matraca odvádza teplo z povrchu, čím udržiava pocit sviežosti.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje kedykoľvek si vybrať požadovanú tvrdosť. Môžete si teda vybrať strednú tuhosť na strane A a vysokú tuhosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 27 cm
Pena Supersoft + BioTherm
9 podporných zón
Tvrdosť DuoSystem H2-H3: strana tvrdosti A stredná a strana tvrdosti B vysoká.

Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém.

Matrac má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac poskytuje aj anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a prispôsobivý materiál Strech 3D, bedrovú opierku a má certifikát OEKO-TEX® a európsky certifikát CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav, výrobok sa musí rozbaliť do troch týždňov od doručenia.

Farba

Materiál

Dĺžka

200 cm

Šírka

80 cm

Hmotnosť

10 kg

EAN

8435441891696

MPN

CRG-80X200

Výrobca