, ,

Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler Click

 106.68

Katalógové číslo: 1437737 Kategórie: , ,

Doprava zdarma nad 120 €

  • Vrátenie zadarmo do 14 dní
  • Široké možnosti dopravy
  • Bezpečná platba

Moderný a elegantný prémiový budík od spoločnosti Gingko je viac ako len praktický pomocník, ktorý vám spríjemní vstávanie. Vďaka svojmu minimalistickému zaoblenému dizajnu sa bude nielen vynímať na nočnom stolíku, ale prinesie aj jedinečnú iskru do vášho interiéru.

Je vyrobený z kvalitného dreva s výraznou prírodnou kresbou, ktorá mu dodáva šarm a ozdobnosť. Na prednej strane je dômyselne umiestnený displej LED, ktorý možno nastaviť na trvalé zobrazenie alebo aktivovať zvukom či dotykom. Ak chcete zistiť aktuálny čas, stačí lusknúť prstami alebo sa dotknúť dosky stola a na drevenom povrchu sa zobrazia číslice – môžete si vybrať medzi 12- alebo 24-hodinovým režimom. A rovnako ľahko sa ovláda. Po spustení tónov budíka môžete odloženie vstávania oddialiť ľahkým stlačením tlačidla alebo ho ukončiť otočením budíka.

Vstavanú batériu možno nabíjať pomocou priloženého kábla USB. Čas nabíjania je približne 3 až 4 hodiny. Pri nastavení na režim aktivácie zvuku je životnosť batérie približne 6 mesiacov. Neustále zobrazovanie ju skracuje na 2 až 3 týždne.

Farba

Dĺžka

11 cm

Šírka

9 cm

Hmotnosť

0.35 kg

EAN

703556205386

MPN

G011CH

Výrobca